KONST / Litografier / Färglitografi 13442522

nr 1344 2522

Ilkka Pärni

(f. 1959), Sverige

Färglitografi, Signerad, numrerad 37/250, daterad 1999, "Konstruktivistiskt Millennium". Bladets mått: 47x33 cm

Kondition: slitage, fläckar

Ilkka Pärni, svensk bildkonstnär född i Imatra, Finland 1959.

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 31 augusti 2020
kl 19:32:55

Ilkka Pärni

Läs mer om Ilkka Pärni